"Eşyalarınıza Değer Verin!" Siz Bırakın, Taşıma Bizim İşimiz...

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat firmaları arasında lider olmak için yola çıkan firmamız  nakliyat  konusunda profosyonel ve seçkin eleman kadrosu ile, kaliteli hizmet ve son teknolojik araç – gereçlerle evden eve, ofisten ofise vb. taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir. Ev Taşınması denildiginde ilk akla gelen firmalardan biri olan nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin ev taşımasını en kolay hale getirmek için yanınızdayız.

Ekspertiz uzmanımız evinize veya ofisinize gelerek eşyaların durumuna göre bir bütçe programı ve sigorta poliçesi çıkartarak size sunar. Sizin de programı onaylamanızla kendi bünyemizdeki yetişen profosyönel eleman ve marangozumuzla evinize gelinerek nakliyeniz başlar. Eşyalarınızın özel ambalajlama malzemeleriyle eşyanın cinsine göre paketlenip, eşyalarınızın özellik durumuna göre arabaya istiflenerek ,yeni evinize doğru hareketi gerçekleşir. Yeni evnize gidildiginde eşyalarınız büyük bir özenle evnize taşınarak sizin, isteğinize göre eşyalarınız yerleştirildikten sonra ,eşyalarınızın montajı yapılır.

Şehirlerarası Nakliyat
Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Firma olarak hem Evden Eve Nakliyat hem de Ofisten Ofise Nakliyat alanlarında hizmet vermekle beraber, şehirlerarası taşımacılıkta uzmanlaşmış tek nakliye firmasıyız. Şehirlerarası taşımacılığının en önemli özelliği eşyalarınızın hasarsız bir şekilde teslim edilmesidir. Firma olarak 7 gün 24 saat Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Firmamız ev ofis taşıma hizmetleri ve nakliyat taşımacılığın da ayrıntılı bir plan sunar ve bu plan çerçevesinde sizi en ince detayına kadar aydınlatır. Profesyonel kadromuz, sizin şehirlerarası uzun mesafe yolculuğunuz sırasında sahip olunması gereken bütün durumları detaylı bir şekilde düşünür. Taşıma sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her durumu sağladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz. Size teslim süresi, tarih ve taşıma maliyeti tüm bilgiler açık bir şekilde anlatılılar.
Bunun hakkında gerekli bilgiler uzmanlarımız tarafından size verilir ve bir teklif sunulur. Bu teklif çerçevesinde söylediğimiz her şeyi pratikte yapabilmekten mutluluk duyarız. Şehirlerarası taşıma işlemlerinde, deneyimli kişisel bir taşınma danışmanı tarafından size şehirlerarası uzun mesafe taşımacılığı konusunda bireysel hareket planını detaylı bir şekilde anlatılır.

Paketleme & Ambalajlama
Evden eve – ofisten ofise nakliyatın en önemli ve ilk aşaması ambalajlamadır. Taşınma işlemleriniz esnasında eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli prosedürleri uygulayarak, paketleme ve ambalajlama işlemine büyük özen göstermekteyiz. Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşıma işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir. Profesyonel kadromuz ile paketleme konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktayız. Paketlerin açılmaması, kırılacak eşyaların özenle götürülmesine dikkat edilmektedir.

Banka & Ofis Taşımacılığı
Ofis ve büro taşımacılığında eksperlerimiz gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. İnceleme akabinde gerekli veriler ışığında gerekli malzeme gerekli eleman ve araç temini yapılır. Ofisde şayet para kasası mevcut ise bunun için gerekli eleman ve alet taşıma günü hazır halde olur. Taşıma günü arşiv; dolap ve diğer masaların daha seri ve hızlı şekilde monte ve demontesi sağlanması için gerekli alet ve edevatlar As Kılıçlar Evden Eve Nakliyat tarafından hazır hale getirilir. Koli ve diğer arşiv malzemeleri karışıklığa mahal verilmemesi için numaralandırılarak taşınır. Kaliteli büro taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekânlarınızın sizleri iş kaybına uğratmadan diğer ofisinize taşır.

Ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için As Kılıçlar Evden eve Nakliyat, dünya standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir.

Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.

Evden eve nakliyatta olduğu kadar ofis ve büro eşyalarınızın taşınmasında da oldukça iddialıyız...

Asansörlü Nakliyat
Asansörlü Taşımacılık Sistemleri Yüksek katlı veya merdiven boşluklarının dar olduğu binalarda modüler asansör kullanmak zorunlu bir ihtiyaç olmaktadır. Eşyaların neredeyse sıfıra yakın bir hasarla taşındığı yük asansör modeli artık lüks olmaktan çıkmıştır. Yük asansörlü taşıma avantajları bir hayli fazla olan bir sistemdir. Standart bir maliyetle tabi tutulan yük asansörü hizmeti artık bütçeleri sarsmamaktadır. Hem insan gücünden, hem zamandan, hem de binalara zarar vermemesinden kaynaklı bazı şehirlerde ve sitelerde yük asansörü kullanımı zorunlu hale getirilmiştir.